Pāri visai Jordānijai 

03.02.2020. - 14.02.2020. PĀRGĀJIENS, 206 km, 12 dienas,  890 

Pārgājiena piedzīvojums, kas  koncentrēti un aizrautīgi dos iespēju izbaudīt Jordānijas dabu un vēsturi.  Lai kā arī negribētos laiskoties pie Sarkanās jūras, kur sāksies mūsu ceļš tomēr pārvarot sevi mēs dosimies iekšā kalnu un tuksneša valstībā, lai iepazītu valsti.  Tieši soļojot ar kājām un atrodoties uz visiem 100% piedzīvojumā, Tu gūsti iespēju saplūst kopa ar vidi, dabu un vietējiem cilvēkiem.  Pa  ganu takām dosimies iekšā kalnu un tuksnešu valstībā, lai pēc nogurdinošām un krāšņām deviņām pārgājienā dienām, pieveicot visus dabas radītos šķēršļus, arī krāšņo Wadi Rum tuksneša apvidu, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, savu pārgājienu noslēgtu leģendārajā Petrā. Pa ceļam mēs varēsim apbrīnot Khazali kanjonu, Gudrības septiņus pīlārus. Baudīsim zvaigžņotās naktis, nakšņojot teltīs, bet vismaz reizi arī šo dienu laikā atļausimies jumtu virs galvas ar visiem no tā izrietošiem labumiem.  

Ar ko rēķināties:

Transports – lidojums (turp un atpakaļ). 
Pārgājiens– mēs, kā jau ierasts garajos pārgājienos, darīsim vairāk, nekā paredzēts pēc rokasgrāmatas. Tas nozīmē, ka celšanās būs 7:00 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 8 līdz 10 stundas. Kāpumi no 0 m līdz pat vairāk nekā 1000 m vienā dienā. Maršruts ir mērenas grūtības pakāpes, un speciālas alpīnisma iemaņas nav nepieciešamas, tomēr pieveicamais attālums pa smilšainiem ceļiem un tuksnešiem, kā arī akmeņainām takām rosina pirms tam nedaudz sagatavoties.
Laika apstākļi– karstas dienas, vēsākas naktis, bet kopumā priekš februāra un marta – fantastisks. Iespējams arī lietus. Lai izvairītos no karstuma, šis ir labākais laiks piedzīvojumam.
Nakšņošana – teltīs, hosteļos, viesu namos un hoteļos. Pārsvarā izvēlēsimies dabas piecu zvaigžņu hoteli, bet periodiski baudīsim arī parasto hosteļu un viesu namu viesmīlību.
Pārtika – HIL parūpēsies par pārtikas krājumiem, kurus papildināsim ar atbalsta busiņa palīdzību tām ēdienreizēm, kuras gatavosim paši nometnēs, bet galvenokārt ēdienreizes plānosim tuvākās dienas uz priekšu, nesmādējot ne veikalus, ne ēstuves, ne arī HIL sarūpēto cienastu. Kopējās pārtikas svaru dalīsim pa somām starp visiem dalībniekiem.
Ekipējums– Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Tas, kam līdzi jābūt obligāti: guļammaiss, paklājiņš, telts uz diviem, atbilstošs apģērbs, ūdens konteiners (pudele, sistēma utt.), savukārt busiņā droši varēs samest iekšā visu, ko vien kārojas, lai justos ērti un omulīgi turpceļā un mājupceļā, kā arī nomainītu vai papildinātu ekipējumu jau pārgājiena laikā. Somas svars avioreisam nedrīkst pārsniegt 20 kg. 

Pasākuma plāns:

03.02.20. Izlidojam uz Eilatu. Transfērs līdz Jordānijas robežai un pēc tās šķērsošanas transfērs uz Akabu, kur apmetamies hostelī atpūsties.    
04.02.–12.02.20. Dodamies pārgājienā un gūstam baudu no piedzīvojumiem, grūtībām un uzvarām, padarot sevi bagātākus ar patiesi vērtīgu guvumu -neaizvietojamām atmiņām, kuras noglabāt savu izcilāko piedzīvojumu lādītē.
13.02.20. Veltām dienu atpūtai un Petrai, un pēcpusdienā tie, kuri dodas uz mājam, izbrauc uz Eliatu. Nakts hostelī.
14.02.20. No Eliatas izlidojam mājās uz Rīgu. 

Piedzīvojuma izmaksas ir EUR 890 un tajās ir iekļauts: 

Aviobiļete Rīga–Izraēla–Rīga.
Jordānijas vīza un ceļojuma apdrošināšana. 
Transfērs no Eilatas uz pārgājiena sākuma punktu.
Vismaz trīs nakšņošanas hosteļos un viesu namos.
Teltsvietas visa piedzīvojuma laikā. 
Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
Atļaujas un ieejas maksas nacionālajos parkos. 
Petras apmeklējums.
Atbalsta auto pieejamība evakuācijai, ekipējuma nomaiņai un produktu piegādei.
Kopīgi gatavotas ēdienreizes dienās, kad civilizācija nav manāma.
Palīdzība ekipējuma iegādē ar iedvesmojošu atlaidi vienā no labākajiem Latvijas “outdoor” veikaliem.
Piedzīvojuma vadītāja nepārtraukta klātesamība.

Pašam būs jāparūpējas un jārēķinās ar papildu izdevumiem:

Personīgi naudas līdzekļiem ēdienreizēm, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem prieciņa pirkumiem.
Pārgājiena ekipējums.

Apmaksas info:

Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 400 iemaksa.  
Atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 02.12.19.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 02.12.19., tiek ieturēti EUR 250 no iemaksātās summas.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc 02.12.19., iemaksātā nauda diemžēl netiek atgriezta.
Piesakoties piedzīvojumam pēc 02.12.19., ir jāveic pilns maksājums EUR 890. 
Iespējams individuāls maksājuma grafiks, lūdzu, jautāt!

Ir iespēja doties piedzīvojumā vairākos posmos vai pat veicot visu trasi kopumā, jo uz vietas atradīsies transfēru auto ar mūsu atbalsta cilvēku un mēs esam gatavi sagaidīt vai pavadīt dalībniekus vairākos punktos. Par vairāku posmu vai pat visas trases pieveikšanu ir vērts padomāt, jo tam būs patiess ekonomisks pamatojums. Dod ziņu un saņemsi individuālu piedāvājumu! Vairāk info par pilno piedzīvojuma maršrutu meklē te

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?"  Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā! 

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā vai arī Tev ir jautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!