Pārgājiens Ukrainas Karpatos

Ukraina, Karpati, Ļvova, 06.07.19. - 14.07.19.

Piedzīvojums ar pēcgaršu. Daudziem no mums tas būs ne tikai ceļojums telpā, bet arī laikā. Dosimies iepazīties ar Ukrainas slaveno pilsētu Ļvovu, lauku un kalnu ciematiņiem, kā arī veldzēties 5 dienu skaistā pārgājienā Karpatu kalnos. Šis būs vienkāršs, mierīgs piedzīvojums, jo būsim mobili braucot ar saviem busiņiem un ik pa laikam piestāsim ciematiņos, lai noķertu vietējo kolorītu. Kalnu pārgājiens nebūs tehniski sarežģīts, bet laba fiziskā forma, protams, ka būs noderīga.

Piedzīvojuma plāns:

06.07.19. Plkst. 5:00 no rīta dodamies ceļā un braucam līdz ir sasniegta Ukraina. Dēļ robežas starp Poliju un Ukrainu, kur vēl joprojām ir nostalģiskās auto rindas un neizprotami noteikumi, mēs precīzu ierašanās laiku Ukrainā neprognozējam. Nometni nakšņošanai veidojam tikai pēc ierašanās Ukrainā.

07.07.19. – 12.07.19. Mostamies un veļamies, jo maksimāli ātri tomēr gribam nokļūt galamērķī, kas ir Sinevira Nacionālais dabas parks. Pēcpusdienā jau dodamies kalnu takās un vakara nometnē priecājamies par fantastisku saulrietu vai arī, sarāvušies čokurā un cīnoties ar vēju un lietu, mēģinām pagatavot vakariņas. Turpmākās dienas veltam rimtam, skaistam kalnu pārgājienam.

12.07.19. Finišējam un apmetamies atpūsties naktsmājās zem jumta ar baltiem palagiem.

13.07.19. No rīta izbraucam uz Ļvovu un pēcpusdienā apmetamies viesnīcā, lai dotos izbaudīt šo Rietumukrainas pērli.

14.07.19. Agri no tīta izbraucam uz Rīgu un vēlu vakarā vai naktī esam mājās.

 

Ar ko rēķināties?

Brauciens ar mikroautobusu - nogurdinošs un tomēr nepieciešams :).
Pārgājiens - celšanās plkst. 7:00 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 8 stundas. Kāpumi no dažiem simtiem metru līdz 700m. Pieredze trekingā nav nepieciešama, bet laba fiziskā sagatavotība noderēs.
Laika apstākļi - karstas dienas, aukstas naktis un neprognozējamas lietus šaltis. Jābūt gatavam uz visiem iespējamajiem laika apstākļiem.
Nakšņošana – pa ceļam improvizētā nometnē teltīs. Pārgājiena laikā teltīs, savukārt pēc pārgājiena vienu nakti laiskojamies hostelī ciematiņā un otru viesnīcā Ļvovā.
Pārtika - pārgājiena dienās kopīgi pagatavojamās maltītes ir iekļautas cenā, bet brauciena laikā par ēdienreizēm katrs rūpējas pats.
Ekipējums - speciālais kalnu ekipējums nav nepieciešams. Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Tas, kam līdzi jābūt obligāti: guļammaiss, paklājiņš, atbilstošs apģērbs, ūdens konteiners (pudele, sistēma un tml.), savukārt busiņā droši varēs samest iekšā visu, ko vien kārojās, lai justos ērti un omulīgi turpceļā un mājupceļā.

Piedzīvojuma brauciena izmaksas ir 370 EUR, kurās ir iekļauts:

 • Brauciens ar  mikroautobusiem Rīga - Karpati - Rīga.
 • Naktsmājas viesnīcās pēc pārgājiena.
 • Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
 • Ēdienreizes pārgājiena laikā.
 • Piedzīvojuma vadītāja nepārtraukta klātesamība.
 • Izplānots un sagatavots maršruts.
 • Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu.

Pašam jāparūpējas un jārēķinās ar papildus izdevumiem:

 • Labu ceļojuma apdrošināšanu.
 • Personīgiem naudas līdzekļiem ēdienreizēm, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem prieciņa pirkumiem.
 • Pārgājiena ekipējumu.

Apmaksas info:

 • Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 180 iemaksa.
 • Atlikušais maksājums - EUR 190, jāveic ne vēlāk kā 06.05.19.
 • Piesakoties piedzīvojumam pēc 06.05.19., ir jāveic pilnas summas rezervācija.
 • Atsakoties no ceļojuma līdz 06.05.19., tiek ieturēti EUR 80 no iemaksātās summas.
 • Atsakoties no ceļojuma pēc 06.05.19., iemaksātā nauda diemžēl netiek atgriezta.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!


*

*

*

 .