The Dingle Way 

10.07. - 19.07.2020. Pārgājiens, Īrija, 179 km, 790 EUR.

Tevi gaida zaļš, zaļš, zaļš piedzīvojums. Jau labu laiku uzmanību ir piesaistījis krāšņs pārgājiena maršruts Īrijā – “The Dingle Way”, kurš ir slavens ar ainavu dažādību, kas paveras katru reizi, apejot kārtējo sauszemes ragu vai, pieveicot kādu pauguru. Virzoties gar Atlantijas okeāna piekrasti, mēs, 179 km garumā baudīsim labiekārtotu pārgājienu maršrutu. Nakšņosim hosteļos un viesnīcās, tādēļ līdzi nesamo somu svars būs ļoti pieņemams. 

Kas sagaidāms:
Transports. Turp avio līdz Dublinai un transfērs uz pilsētiņu Tralē, kas ir maršruta sākumpunkts.  Atpakaļ uz Latviju viss apgrieztā secībā.
Dzīvošana. Mitināmies dažāda līmeņa mitekļos. Sākot no īstiem ceļinieku hosteļiem ar desmit divstāvīgam gultām vienā telpā un beidzot ar omulīgiem numuriņiem un viesu namiem.
Ēšana. Par to parūpēsies katrs pats. Būs iespēja līdzi ņemt tūrisma pārtiku, kā arī nasķēties vietējos krodziņos un bāros. 
Distances. Lai arī piedzīvojums ir salīdzinoši vienkāršs, jo nav jānes līdzi pilns ekipējuma komplekts, tomēr tas nekādā ziņā nav viegls. Piesakoties, esi pārliecināts, ka vari pieveikt paredzamo distanci. Mazākā paredzamā distance dienā ir 17 km, bet lielākā - 30 km. Pārsvarā dienas norma būs ap 24 km. Pavadošā transporta mums nebūs. Dosimies ceļinieka cienīgā ceļā, nesot visu nepieciešamo līdzi, un ejot no punkta uz punktu, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem.
Ekipējums. Līdzi rokas bagāžai atbilstoša izmēru mugursoma ar visu nepieciešamo nedēļas ilgam piedzīvojumam. Būs iespēja pārliecināties par to, cik cilvēkam patiesībā maz vajag. Optimālais somas svars ir 10% no paša nesēja svara. Ar tādu saukli arī jāķeras klāt somas pakošanai.
Laikapstākļi. Lietus iespēja ir 25%, tātad līdzi pančo. Zemākā paredzamā temperatūra 10* un augstākā 20*.

Piedzīvojuma plāns:
10.07. Izlidojam no Rīgas uz Dublinu un ar vietējo transportu nokļūstam Tralē pilsētiņā, lai apmestos un atpūstos hostelī. 
11.07. – 17.07. Metamies 179 km garajā ceļā. Baudām savu piedzīvojumu un iegūstam vienīgo patieso īpašumu - emocijas un gandarījumu!
18.07. No rīta dodamies uz Dublinu un veltām dienu pilsētas kņadai. 
19.07. Izlidojam no Dublinas uz Rīgu. 

Piedzīvojuma izmaksas ir 790 EUR un tajās ir iekļauts:
Avio biļetes Rīga - Dublina - Rīga.
Transporta izmaksas no lidostas uz Tralē un atpakaļ.
Nakšņošana hosteļos un viesnīcās visa piedzīvojuma laikā.
Izplānots un sagatavots maršruts.
Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu, kā arī atlaidēm vienā no labākajiem Latvijas outdoor veikaliem.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamību visos priekos un bēdās.

Pašam jārēķinās un jāparūpējas par:
Izmaksām apskates objektos, pārtikai un citiem sev vien zināmiem izdevumiem.
Ērtiem pārgājienu apaviem un atbilstošu apģērbu, kam jābūt ātri žūstošam un vieglam.
Somu, kurā visu nepieciešamo salikt līdzi. Var palasīt daudzos blogus, lai uzzinātu cik maz patiesībā ceļiniekam vajag.
Izcilu ceļojuma apdrošināšanu.

Apmaksas info: 
Lai rezervētu piedzīvojumu, ir jāveic 180 EUR iemaksa.
Atlikušais maksājums 610 EUR ir veicams ne vēlāk kā līdz 10.05.20.
Piesakoties piedzīvojumam pēc 10.05.20., ir jāveic pilnas summas iemaksa.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 10.05.20., tiek ieturēti 50% no piedzīvojuma izmaksām.
Atsakoties no piedzīvojuma laika posmā no 10.05.20. - 10.06.20., tiek ieturēti 80% no piedzīvojuma izmaksām. 
Atsakoties no piedzīvojuma pēc 10.06.20., iemaksātā nauda diemžēl atgriezta netiek.
Iespējams individuāls apmaksas grafiks. 

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?"  Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā! 

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies pēc iespējas ātrāk!