Piedzīvojumi Sicīlijā 

01.11. - 10.11. Roadtrips, 10 dienas, EUR 710

Tevi gaida intensīvs piedzīvojums Sicīlijā. Mēs, kā izbadējušies piedzīvojumu orkāni, pārtrauksimies pāri Sicīlijai, uzsūcot sevī šis saules pielietās salas dabu, vēsturi un kultūru. Protams, mēs nespēsim izbaudīt visu, bet mēģināsim atlikt savos atmiņu plauktos maksimumu, ko spēsim iegūt. Astoņās piedzīvojuma dienās joņosim roadtripā, apmeklēsim slavenas vietas, dosimies interesantos un krāšņos pārgājienos kalnos un dabas rezervātos, viesosimies pilsētiņās, apburošos ciematiņos un, protams, pagozēsimies saulītē fantastiskajās pludmalēs. Etna, Palermo, Trapāni, Katānija, nacionālie parki un pludmales. Piedzīvojums, kuru Tu patiesi būsi pelnījis pirms garās ziemas. Ņem vērā, ka kā jau patiesu piedzīvojumu, šo nevar ierindot komforta braucienu kategorijā, un tieši tādēļ - pievienojies!

Kas sagaidāms:

Transports. Turp un atpakaļ avio un uz vietas īrētas automašīnas.
Dzīvošana. Nakšņojam dažāda līmeņa mitekļos, sākot ar divstāvu gultu hosteļos, īrētiem apartamentiem un beidzot ar parastajām viesnīciņām.
Ēšana. Brokastis saņemam bonusā savām naktsmītnēm vai arī par to izejvielām parūpēsies HIL, savukārt pusdienas un vakariņas pēc pašu ieskatiem – varam tās uz ātru roku uzkost pie veikaliem vai baudīt lēnas maltītes krogos.
Distances. Vienas dienas pārgājieni ar atbilstošu ekipējumu.
Ekipējums. Līdzi rokas bagāžai atbilstoša izmēra mugursoma ar visu nepieciešamo nedēļas ilgam piedzīvojumam. Būs iespēja pārliecināties par to, cik cilvēkam patiesībā maz vajag. Optimālais somas svars ir 10% no paša nesēja svara. Ar tādu saukli arī jāķeras klāt somas pakošanai.
Laikapstākļi. Lietus 30%, tātad obligāti līdzi pančo. Zemākā paredzamā temperatūra 12*, bet augstākā - 25*.

Piedzīvojuma plāns:

01.11.19. Izlidojam no Rīgas uz Romu un ar auto dodamies pārbraucienā uz Sicīliju. Vēlu vakarā apmetamies naktsmājās Itālijas zābaka purngalā.
02.11.19. - 09.11.19. Metamies piedzīvojumos. Katru dienu mēs brauksim ar auto pretī jauniem notikumiem, takām un pilsētām. Būs dienas, kuras galvenokārt veltīsim pārgājieniem un būs dienas, kad iepazīsim pilsētas, ciematus, kā arī veltīsim laiku atpūtai. Finālā nedēļas laikā būsim pabijuši visos salas nostūrīšos.
10.11.19. Agri no rīta izbraucam uz lidostu un vakarā jau esam Rīgā.

Piedzīvojuma izmaksas ir EUR 710. Tajās ir iekļauts:

 • Avio biļetes Rīga - Itālija – Rīga.
 • Auto īre un visi ar tiem saistītie izdevumi uz vietas.
 • Brokastis piedzīvojuma laikā.
 • Nakšņošana hosteļos un viesnīcās visa piedzīvojuma laikā.
 • Izplānots un sagatavots maršruts.
 • Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu un teicamas atlaides veikalā “Ceļotājs”.
 • Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.

Pašam jārēķinās un jāparūpējas par:

 • Naudas līdzekļiem apskates objektiem, pārtikai un citiem sev vien zināmiem izdevumiem.
 • Ērtiem pārgājienu apaviem un atbilstošu apģērbu, kam jābūt ātri žūstošam un vieglam.
 • Somu, kurā visu nepieciešamo salikt līdzi. Var palasīt piedzīvojumu blogus, lai saprastu, cik maz ceļiniekam patiesībā nepieciešams.
 • Izcilu ceļojuma apdrošināšanu.

Apmaksas info: vietu skaits ierobežots - tikai 14 vietas!

 • Lai rezervētu piedzīvojumu, ir jāveic EUR 300 iemaksa.
 • Atlikušais maksājums EUR 410 ir jāveic ne vēlāk kā līdz 01.09.19.
 • Atsakoties no piedzīvojuma līdz 01.09.19., tiek ieturēti EUR 200.
 • Atsakoties no piedzīvojuma pēc 01.09.19., iemaksātā nauda diemžēl atgriezta netiek.
 • Piesakoties piedzīvojumam pēc 01.09.19., jāveic pilns maksājums. 
Apskati zemāk esošo galeriju un ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies! Kā arī apskati zemāk redzamās galerijas iedvesmai :). 
Piedzīvojumi Sicīlijā pavasarī 

Pavasarim ritot pilnā sparā, HIL komanda kuplā satāvā devās uz Itāliju, iekarot leģendāro Sicīlijas salu - mafijas un Etnas vulkāna dzimteni. Staigājām gan pa šaurām vecpilsētu ieliņām un gumijkoku alejām, mēģinot iekļauties spraigajā motorolleru satiksmē, gan pa senatnīgo pilsētu drupām un vareniem tempļiem. Baudījām Vidusjūras un debesu tirkīzzilos plašumus, skaitot soļus krāšņās pludmalēs, ostu ciematos, sniegbaltās krīta klintīs un pat spa cienīgos palieņu mālos. Dzērām gardus itāļu vīnus, ēdām jūras gardumus vidažādākajās izpausmēs, un, protams - ne rītu bez īsta espresso un kanoli! Baudot mierpinas pastaigas kalnos, redzējām majestātiskas grotas, gar kurām slēpjas vietējās mežacūkas, bet piedzīvojuma kulminācijā devāmies iekarot vējainā Etnas vulkāna nogāzes un lavas kanjonus. Pēc visa piedzīvotā esam secinājuši - Sicīlija nav Itālija, tā noteikti ir daudz mežonīgāka, pārsteidzošāka un gatava Tevi saukt ciemos vēl un vēl. Pievienojies!

Pavasara piedzīvojuma vadītāja: Sandra Juzāne (apraksts, bildes)

Piedzīvojumi Sicīlijā vasarā

Karstajā vasaras svelmē HIL komanda kuplā sastāvā devās jau otro reizi iekarot brīnumaino Sicīliju. Mūsu piedzīvojumus kāpjot pa stāvām piekrastes nogāzēm, brienot pa palieņu dubļiem, lavierējot caur tūkstošiem gadu veciem tempļiem un skaitot bruģētos pakāpienus mazajās pilsētiņās, pavadīja neskaitāmas laiskas peldes visdažādākajās pludmalēs, lēni izbaudīti Aperolus un dūšīgi ēstas īstas Itāļu picas. Sicīlija mūs sagaidīja pašā plaukumā ar salkanām ziedu smaržām un gardumiem tirdziņos. Taču lielākā ceļojuma kulminācija bija Etnas vulkāns, ko šoreiz veiksmīgi pievarējām un tas mums pavērās krāšņās krāsās un draudīgos dūmu mutuļos, vēl tikai nesen iesnaudies pēc pēdējā izvirduma. Ja arī Tu vēlies izbaudīt visu Sicīlijas krāšņumu uz savas ādas, piesakies jau nākamajam piedzīvojumam šī gada novembrī!