Piedzīvojumi Sicīlijā

30.04. - 07.05.19. 

Intensīvs piedzīvojums Sicīlijā. Mēs kā izbadējušies piedzīvojumu orkāni pārtrauksimies pāri Sicīlijai, uzsūcot sevī šis saules pielietās salas dabu, vēsturi un kultūru. Protams, mēs nespēsim izbaudīt visu, bet mēģināsim atlikt savos atmiņu plauktos maksimumu, ko spēsim iegūt. Astoņās piedzīvojuma dienās joņosim roadtripā, apmeklēsim slavenas vietas, dosimies interesantos un krāšņos pārgājienos kalnos un dabas rezervātos, viesosimies pilsētiņās, apburošos ciematiņos un, protams, pagozēsimies saulītē fantastiskajās pludmalēs. Etna, Palermo, Trapāni, Katānija, neskaitāmi nacionālie parki un pludmales. Piedzīvojums, kuru Tu patiesi būsi pelnījis pēc garās ziemas. Ņem vērā, ka kā jau patiesu piedzīvojumu, šo nevar ierindot komforta braucienu kategorijā, un tieši tādēļ - pievienojies!

Kas sagaidāms:
Transports. Turp un atpakaļ avio un uz vietas īrētas automašīnas.
Dzīvošana. Nakšņojam dažāda līmeņa mitekļos, sākot ar divstāvu gultu hosteļos, īrētiem apartamentiem un beidzot ar parastajām viesnīciņām.
Ēšana. Brokastis saņemam bonusā savām naktsmītnēm vai arī par to izejvielām parūpēsies HIL, savukārt pusdienas un vakariņas pēc pašu ieskatiem – varam tās uz ātru roku uzkost pie veikaliem vai baudīt lēnas maltītes krogos.
Distances. Vienas dienas pārgājieni ar atbilstošu ekipējumu.
Ekipējums. Līdzi rokas bagāžai atbilstoša izmēra mugursoma ar visu nepieciešamo nedēļas ilgam piedzīvojumam. Būs iespēja pārliecināties par to, cik cilvēkam patiesībā maz vajag. Optimālais somas svars ir 10% no paša nesēja svara. Ar tādu saukli arī jāķeras klāt somas pakošanai.
Laikapstākļi. Lietus 30%, tātad obligāti līdzi pančo. Zemākā paredzamā temperatūra 12*, bet augstākā - 25*.

Piedzīvojuma plāns:
30.04.19. Izlidojam no Rīgas uz Bari un ar auto dodamies pārbraucienā uz Sicīliju. Vēlu vakarā apmetamies naktsmājās pašā Itālijas zābaka purngalā.
01.05.19. - 06.05.19. Metamies piedzīvojumos. Katru dienu mēs brauksim ar auto pretī jauniem notikumiem, takām un pilsētām. Būs dienas, kuras galvenokārt veltīsim pārgājieniem un būs dienas, kad iepazīsim pilsētas, ciematus, kā arī veltīsim laiku atpūtai. Finālā nedēļas laikā būsim pabijuši visos salas nostūrīšos.
07.05.19. Agri no rīta izbraucam atpakaļ uz Bari un vakarā jau esam Rīgā.

Piedzīvojuma izmaksas ir 670 EUR. Tajās ir iekļauts:
Avio biļetes Rīga - Bari – Rīga.
Auto īre un visi ar tiem saistītie izdevumi uz vietas.
Brokastis piedzīvojuma laikā.
Nakšņošana hosteļos un viesnīcās visa piedzīvojuma laikā.
Izplānots un sagatavots maršruts.
Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu un teicamas atlaides veikalā “Ceļotājs”.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.

Pašam jārēķinās un jāparūpējas par:

Naudas līdzekļiem apskates objektiem, pārtikai un citiem sev vien zināmiem izdevumiem.
Ērtiem pārgājienu apaviem un atbilstošu apģērbu, kam jābūt ātri žūstošam un vieglam.
Somu, kurā visu nepieciešamo salikt līdzi. Var palasīt piedzīvojumu blogus, lai saprastu, cik maz ceļiniekam patiesībā nepieciešams.
Izcilu ceļojuma apdrošināšanu.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!


*

*

*

*

 .