Pāri visai Jordānijai 

02.03.2020. - 13.03.2020. PĀRGĀJIENS, 178 km, 12 dienas, 890

Piedzīvojums Jordānijas ziemeļu daļā, jo Jordānijas nacionālā pārgājienu maršruts mūs lēni būs aizvedis no dienvidiem uz ziemeļiem vairāku simtu kilometru garumā. Tas arī būs ļoti jūtams ainavās. Noslēgsim pārgājienu un izbaudīsim pavasari zaļākajā Jordānijas daļā, kuru grezno seni olīvkoki. Agrajā pavasarī karstums nav iznīcinošs, un daba, cik nu tas ir iespējams, attopas un sāk plaukt. Atvadīsimies no skata uz Nāves jūru, bet kalnu ainavas, ciemati un vēstures liecības nekur nebūs pazuduši, tie uzņems pavisam citus apgriezienus. Iepazīsimies ar Al-Salt pilsētu, kura atšķirībā no Ammānas nav gājusi cauri modernizācijas periodam un saglabājusi savu autentiskumu. Vēl pēdējās naktis pavadīsim teltīs, neaizmirstot, ka tomēr kādreiz sevi jāpalutina ar jumtu uz galvas un citiem pelnītiem labumiem.

Ar ko rēķināties:

Transports – lidojums (turp un atpakaļ). 
Pārgājiens– mēs, kā jau ierasts garajos pārgājienos, darīsim vairāk, nekā paredzēts pēc rokasgrāmatas. Tas nozīmē, ka celšanās būs 7:00 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 8 līdz 10 stundas. Kāpumi no 0 m līdz pat vairāk nekā 1000 m vienā dienā. Maršruts ir mērenas grūtības pakāpes, un speciālas alpīnisma iemaņas nav nepieciešamas, tomēr pieveicamais attālums pa smilšainiem ceļiem un tuksnešiem, kā arī akmeņainām takām rosina pirms tam nedaudz sagatavoties.
Laika apstākļi– karstas dienas, vēsākas naktis, bet kopumā priekš februāra un marta – fantastisks. Iespējams arī lietus. Lai izvairītos no karstuma, šis ir labākais laiks piedzīvojumam.
Nakšņošana – teltīs, hosteļos, viesu namos un hoteļos. Pārsvarā izvēlēsimies dabas piecu zvaigžņu hoteli, bet periodiski baudīsim arī parasto hosteļu un viesu namu viesmīlību.
Pārtika – HIL parūpēsies par pārtikas krājumiem, kurus papildināsim ar atbalsta busiņa palīdzību tām ēdienreizēm, kuras gatavosim paši nometnēs, bet galvenokārt ēdienreizes plānosim tuvākās dienas uz priekšu, nesmādējot ne veikalus, ne ēstuves, ne arī HIL sarūpēto cienastu. Kopējās pārtikas svaru dalīsim pa somām starp visiem dalībniekiem.
Ekipējums– Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Tas, kam līdzi jābūt obligāti: guļammaiss, paklājiņš, telts uz diviem, atbilstošs apģērbs, ūdens konteiners (pudele, sistēma utt.), savukārt busiņā droši varēs samest iekšā visu, ko vien kārojas, lai justos ērti un omulīgi turpceļā un mājupceļā, kā arī nomainītu vai papildinātu ekipējumu jau pārgājiena laikā. Somas svars avioreisam nedrīkst pārsniegt 20 kg. 

Pasākuma plāns:

02.03.20.Transfērs no Rīgas uz Viļņu un lidojums uz Ammānu. Pilsētā satikšanās ar jau esošajiem piedzīvojuma dalībniekiem un pēc nelielas pastaigas transfērs uz Iraq Al Amir, lai atpūstos pirms piedzīvojuma hostelī.
03.03.20.11.03.20. Dodamies pārgājienā un gūstam baudu no piedzīvojumiem, grūtībām un uzvarām, padarot sevi bagātākus ar patiesi vērtīgu guvumu -neaizvietojamām atmiņām, kuras noglabāt savu izcilāko piedzīvojumu lādītē.
12.03.20. Diena, kuru veltīsim Nāves jūras apmeklējumam un baudīsim tūristiņa režīmu. Nakšņosim hostelī.
13.03.20. Agri no rīta brauciens uz Ammānu, lai varētu veltīt laiku pilsētai. Vakarpusē avioreiss no Ammānas uz Viļņu, kur dalībniekus sagaida HIL busiņš un nogādā Rīgā.

Piedzīvojuma izmaksas ir EUR 890 un tajās iekļauts: 

Aviobiļete Viļņa–Jordānija–Viļņa.
Jordānijas vīza un ceļojuma apdrošināšana. 
Transfērs no Rīgas uz Viļņu.
Transfērs no Ammānas uz pārgājiena sākuma punktu.
Vismaz trīs nakšņošanas hosteļos un viesu namos.
Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
Atļaujas un ieejas maksas nacionālajos parkos.
Atbalsta auto pieejamība evakuācijai, ekipējuma nomaiņai un produktu piegādei.
Kopīgi gatavotas ēdienreizes dienās, kad civilizācija nav manāma.
Teltsvieta visā piedzīvojuma laikā. 
Palīdzība ekipējuma iegādē ar iedvesmojošu atlaidi vienā no labākajiem Latvijas “outdoor” veikaliem.
Piedzīvojuma vadītāja nepārtraukta klātesamība.

Pašam būs jāparūpējas un jārēķinās ar papildu izdevumiem:

Personīgi naudas līdzekļiem ēdienreizēm, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem prieciņa pirkumiem.
Pārgājiena ekipējums.

Apmaksas info:

Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 400 iemaksa.  
Atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 02.12.19.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 02.12.19., tiek ieturēti EUR 250 no iemaksātās summas.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc 02.12.19., iemaksātā nauda diemžēl netiek atgriezta.
Piesakoties piedzīvojumam pēc 02.12.19., ir jāveic pilns maksājums EUR 890. 
Iespējams individuāls maksājuma grafiks, lūdzu, jautāt!

Ir iespēja doties piedzīvojumā vairākos posmos vai pat veicot visu trasi kopumā, jo uz vietas atradīsies transfēru auto ar mūsu atbalsta cilvēku un mēs esam gatavi sagaidīt vai pavadīt dalībniekus vairākos punktos. Par vairāku posmu vai pat visas trases pieveikšanu ir vērts padomāt, jo tam būs patiess ekonomisks pamatojums. Dod ziņu un saņemsi individuālu piedāvājumu! Vairāk info par pilno piedzīvojuma maršrutu meklē te

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?"  Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā! 

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā vai arī Tev ir jautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!