Pāri visai Jordānijai 

14.02.2020. - 24.02.2020. PĀRGĀJIENS, 184 km, 11 dienas, 890

Petra - vietas nosaukums, kas piedzīvojumu negaušiem nav lieki jāreklamē. Tieši tur mēs sāksim savu piedzīvojumu un  šī pasaules slavenās vēstures liecības zīmē arī pavadīsim šo piedzīvojumu, jo maršruta laikā bieži varēsim priecāties par reģiona vēstures bagātību. Šo maršrutu izceļ ne tikai grandiozās sarkano klinšu dabas ainavas un akmeņainie tuksneši. Mūs sagaida liels dabas un ainavu kontrasts un dažādība, kuru iepazīsim zaļajā Dānas biosfēras rezervātā, kas tiek uzskatīts par vienu no apslēptajiem Jordānijas dārgakmeņiem. Kalnu, tuksneša, kanjonu labirintu un civilizācijas drupu mikslis šo piedzīvojuma daļu padarīs neatkārtojamu. Nakšņosim teltīs, tomēr arī kādu reizi šo burvīgo dienu laikā neaizmirsīsim sevi palutināt ar jumtu virs galvas, baudot visus no tā izrietošos priekus. 

Ar ko rēķināties:

Transports – lidojums (turp un atpakaļ). 
Pārgājiens– mēs, kā jau ierasts garajos pārgājienos, darīsim vairāk, nekā paredzēts pēc rokasgrāmatas. Tas nozīmē, ka celšanās būs 7:00 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 8 līdz 10 stundas. Kāpumi no 0 m līdz pat vairāk nekā 1000 m vienā dienā. Maršruts ir mērenas grūtības pakāpes, un speciālas alpīnisma iemaņas nav nepieciešamas, tomēr pieveicamais attālums pa smilšainiem ceļiem un tuksnešiem, kā arī akmeņainām takām rosina pirms tam nedaudz sagatavoties.
Laika apstākļi– karstas dienas, vēsākas naktis, bet kopumā priekš februāra un marta – fantastisks. Iespējams arī lietus. Lai izvairītos no karstuma, šis ir labākais laiks piedzīvojumam.
Nakšņošana – teltīs, hosteļos, viesu namos un hoteļos. Pārsvarā izvēlēsimies dabas piecu zvaigžņu hoteli, bet periodiski baudīsim arī parasto hosteļu un viesu namu viesmīlību.
Pārtika – HIL parūpēsies par pārtikas krājumiem, kurus papildināsim ar atbalsta busiņa palīdzību tām ēdienreizēm, kuras gatavosim paši nometnēs, bet galvenokārt ēdienreizes plānosim tuvākās dienas uz priekšu, nesmādējot ne veikalus, ne ēstuves, ne arī HIL sarūpēto cienastu. Kopējās pārtikas svaru dalīsim pa somām starp visiem dalībniekiem.
Ekipējums– Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Tas, kam līdzi jābūt obligāti: guļammaiss, paklājiņš, telts uz diviem, atbilstošs apģērbs, ūdens konteiners (pudele, sistēma utt.), savukārt busiņā droši varēs samest iekšā visu, ko vien kārojas, lai justos ērti un omulīgi turpceļā un mājupceļā, kā arī nomainītu vai papildinātu ekipējumu jau pārgājiena laikā. Somas svars avioreisam nedrīkst pārsniegt 20 kg. 

Pasākuma plāns:

14.02.20. Dalībnieki dodas ceļā no Rīgas lidostas. Transfērs līdz Jordānijas robežai, un pēc tās šķērsošanas transfērs uz Petru, no kuras netālu pievienojamies  grupai, kura dodas arī pirmo posmu, atpūsties hostelī.     
15.02.20.–23.02.20. Dodamies pārgājienā un gūstam baudu no piedzīvojumiem, grūtībām un uzvarām, padarot sevi bagātākus ar patiesi vērtīgu guvumu - neaizvietojamām atmiņām, kuras noglabāt savu izcilāko piedzīvojumu lādītē.
24.02.20. Agri no rīta brauciens uz Ammānu, lai varētu iepazīt pilsētu. Dodamies mājās - avioreiss no Ammānas uz Viļņu, kur dalībniekus sagaida HIL busiņš un nogādā Rīgā.  

Piedzīvojuma izmaksas ir 890 EUR un tajās ir iekļauts:

Aviobiļete Rīga–Izraēla–Rīga.
Jordānijas vīza un ceļojuma apdrošināšana. 
Transfērs no Eilatas uz pārgājiena sākuma punktu.
Vismaz trīs nakšņošanas hosteļos un viesu namos.
Teltsvietas visa piedzīvojuma laikā.
Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
Atļaujas un ieejas maksas nacionālajos parkos. 
Petras apmeklējums.
Atbalsta auto pieejamība evakuācijai, ekipējuma nomaiņai un produktu piegādei.
Kopīgi gatavotas ēdienreizes dienās, kad civilizācija nav manāma.
Palīdzība ekipējuma iegādē ar iedvesmojošu atlaidi vienā no labākajiem Latvijas “outdoor” veikaliem.
Piedzīvojuma vadītāja nepārtraukta klātesamība.

Pašam būs jāparūpējas un jārēķinās ar papildu izdevumiem:

Personīgi naudas līdzekļiem ēdienreizēm, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem prieciņa pirkumiem.
Pārgājiena ekipējums.

Apmaksas info:

Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 400 iemaksa.  
Atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 02.12.19.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 02.12.19., tiek ieturēti EUR 250 no iemaksātās summas.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc 02.12.19., iemaksātā nauda diemžēl netiek atgriezta.
Piesakoties piedzīvojumam pēc 02.12.19., ir jāveic pilns maksājums EUR 890. 
Iespējams individuāls maksājuma grafiks, lūdzu, jautāt!

Ir iespēja doties piedzīvojumā vairākos posmos vai pat veicot visu trasi kopumā, jo uz vietas atradīsies transfēru auto ar mūsu atbalsta cilvēku un mēs esam gatavi sagaidīt vai pavadīt dalībniekus vairākos punktos. Par vairāku posmu vai pat visas trases pieveikšanu ir vērts padomāt, jo tam būs patiess ekonomisks pamatojums. Dod ziņu un saņemsi individuālu piedāvājumu! Vairāk info par pilno piedzīvojuma maršrutu meklē te

Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?"  Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā! 

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā vai arī Tev ir jautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!