Anzio trips jeb piedzīvojumi Itālijā

8.04. - 15.04.2020, Pārgājiens Lieldienu brīvdienās, 7 dienas, 690 EUR

Lieldienu brīvdienas ir jāizmanto maksimāli efektīvi. Dodies pārgājienu piedzīvojumā Itālijā ar skaistu, mierīgu un tomēr arī izaicinošu maršrutu netālu no pašas valsts sirds - Romas. Ieplānotais maršruts nav atrodams ne internetā, ne arī marķēts, bet tieši tāpēc tas ir īpašs, jo, balstoties uz HIL komandas pieredzi, Tev tiks sniegta unikāla iespēja izbaudīt šo maršrutu. Mēs paviesosimies gan dabas parkā, gan iešmauksim neapsargātā militārā bāzē. Mēs kāpsim mazos, bet stāvos kalnos un laiskosimies baltu smilšu pludmalēs. Mēs soļosim cauri pilsētiņām un ciematiem un visbeidzot, protams, viesosimies Romā. Pārgājiens aizņems pusi no piedzīvojuma, bet atlikušo laiku mēs veltīsim Romai un  īpašu ciematiņu apmeklēšanai galvaspilsētas pievārtē. 

Kas sagaidāms:

Transports. Turp avio un transfērs no lidostas uz pārgājiena sākuma punktu. Uz vietas izmantosim gan sabiedrisko transportu, gan arī transfērus. Atpakaļ uz Latviju viss apgrieztā secībā.
Dzīvošana. Naktis pārlaidīsim dažāda līmeņa mitekļos. Sākot no īstiem ceļinieku hosteļiem ar desmit divstāvīgam gultām vienā telpā un beidzot ar omulīgiem numuriņiem un viesu namiem, guļvietas sadalot uz vietas. 
Ēšana. Brokastis mēs saņemam bonusā savām naktsmītnēm vai arī par to izejvielām parūpēsies HIL, savukārt pusdienas un vakariņas pēc pašu ieskatiem. Varēsim uz ātru roku tās uzkost pie veikaliem vai baudīt lēnas maltītes krogos. Cenas veikalos kā Latvijā, bet ēstūžos jārēķinās ar 10 - 20 EUR par ēdienreizi.
Distances. Lai arī piedzīvojums ir salīdzinoši vienkāršs, jo nav jānes līdzi pilns ekipējuma komplekts, tomēr tas nekādā ziņa nav viegls. Piesakoties, Tev jābūt pārliecinātam, ka vari pieveikt paredzamo distanci. Mazākā paredzamā distance 22 km, bet lielākā 30 km. Pārsvarā dienas norma būs ap 25 km. Pavadošā transporta pārgājienā mums nebūs. Dosimies ceļinieka cienīgā ceļā, nesot visu nepieciešamo līdzi, un ejot no punkta uz punktu, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem.
Ekipējums. Līdzi rokas bagāžai atbilstoša izmēru mugursoma ar visu nepieciešamo nedēļai. Būs iespēja pārliecināties par to, cik cilvēkam patiesībā maz vajag. Optimālais somas svars ir 10% no paša nesēja svara. Ar tādu saukli arī jāķeras klāt somas pakošanai.
Laikapstākļi. Lietus 20%, tātad galvenais līdzi pančo. Zemākā paredzamā temperatūra 12* un augstākā 23*.

Piedzīvojuma plāns:

08.04.20. Izlidojam no Rīgas uz Romu, un dodamies no lidostas uz pilsētiņu Anzio Tirēnu jūras krastā, kur arī nakšņojam.
09.04. - 12.04. Baudām savu pārgājienu piedzīvojumu un iegūstam vienīgo patieso īpašumu - emocijas, kuras pārvērtīsies spilgtās atmiņās.
13.04. Dodamies dienas roadtripā, apciemojot  īpašas vietiņas par kurām parasti ceļotāji diez vai vispār uzzina. 
14.04. Diena Romā. Katrs to varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Varēs doties uz muzejiem, vērot arhitektūru, vēstures liecības vai laiski malkot kafijas un ēst picu, vērojot pilsētas kņadu. Varēsi dienu pavadīt pēc sava individuālā plāna vai rikšot kopā ar kādu no HIL pārstāvjiem. 
15.04. Dodamies mājās.

Piedzīvojuma izmaksas ir 690 EUR un tajās ir iekļauts:

Avio biļetes Rīga - Roma - Rīga,
Transporta izmaksas uz vietas, izņemot brīvās gribas dienu Romā,
Nakšņošana hosteļos, apartamentos, viesu namos, bungalo un viesnīcās visa piedzīvojuma laikā,
Brokastis visa piedzīvojuma laikā, 
Izplānots un sagatavots maršruts,
Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu, un atlaides vienā no labākajiem Latvijas outdoor veikaliem,
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.

Pašam jārēķinās un jāparūpējas par:

Naudas līdzekļiem apskates objektiem (pēc individuāliem ieskatiem).
Pārtikai un citiem sev vien zināmiem izdevumiem.
Ērtiem pārgājiena apaviem un atbilstošu apģērbu, kam jābūt ātri žūstošam un vieglam.
Somu, kurā visu nepieciešamo  salikt līdzi.
Izcilu ceļojuma apdrošināšanu.

Apmaksas info: 

Lai rezervētu piedzīvojumu, ir jāveic 290 EUR iemaksa.
Atlikušais maksājums 400 EUR ir veicams ne vēlāk kā līdz 08.02.20.  
Piesakoties piedzīvojumam pēc 08.02.20.  ir jāveic pilns maksājums. 
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 08.02.20., tiek ieturēti 50% no piedzīvojuma izmaksām.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc 08.02.20., līdz 22.02.20. tiek ieturēti 80% no piedzīvojuma izmaksām.
Atsakoties pēc 22.02.20., iemaksātā nauda diemžēl atgriezta netiek.
Iespējams individuāls maksājuma grafiks. 

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā vai arī Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!