Alus taka mūs jau gaida

30.05. - 06.06.2020. Pārgājiens Čehijā, Beskidu kalni, 450 EUR

Piedzīvojums garā un miesās spēcīgajiem, kurš izmeklēts īstiem pārgājienu un alus cienītajiem. Beskidu kalni Čehijā mūs gaida ar slaveniem alus brūžiem, omulīgiem restorāniem, alus spā, brīvdabas muzejiem un, protams, fantastiskām dabas ainavām. Katru dienu, dodoties sev paredzētajā maršrutā, mēs apmeklēsim vairākas ar alu saistītas, ievērības cienīgas vietas un, protams, baudīsim dabu, alu, ceļu un viens otra kompāniju. Nakšņosim hosteļos, kotedžās un viesu namos. Par pārlieku iespaidiem nogurdināto dalībnieku evakuāciju parūpēsies atbalsta busiņš, bet pašu pārgājienu vadīs šī aizraujošā piedzīvojuma organizators un pagaidām lielākais fans - Mārtiņš Kalnberziņš. Ņemot vērā piedzīvojuma vides sarežģītos apstākļus, grupas dalībnieku skaits ir strikti ierobežots. Piesakoties piedzīvojumam, ir jāiesniedz īsa motivācijas vēstule un patiess apliecinājums mīlestībai pret alu. Savukārt alus nīdējiem un vīna baudītajiem dalība pasākumā liegta. Pievienojies! Alus taka mūs jau gaida!

Piedzīvojuma plāns:

30.05. Plkst. 5:00 no rīta dodamies ceļā un braucam līdz ir sasniegta Ostrava, kur iebaudām pirmo alus malku un dodamies atpūsties pirms viss sākas pa īstam.
01.06. – 05.06. Mostamies un veļamies. Mums šajās dienās jāpagūst apstaigāt tuvu pie desmit alus brūžiem, jāveldzējas alus spā, jāēd cūku kājas, jāiepazīstas ar vietējo folkloru, siera ražotnēm un, protams, katru dienu jāpieveic arī cienījams kilometru skaits - vismaz divdesmit.
05.06. Finišējam un vēl pēdējo reizi atzīmējam pasākuma noslēgumu ar ballīti alus krogā.
06.06. No rīta izbraucam uz mājām, lai vēlu vakarā ieripotu Rīgā.

Ar ko rēķināties?

Brauciens ar mikroautobusu - nogurdinošs un tomēr nepieciešams :).
Pārgājiens - celšanās plkst. 8:00 no rīta, ceļā tiks pavadītas vismaz 8 stundas. Kāpumi vairāku simtu m augstumā. Pieredze trekingā nav nepieciešama, bet laba fiziskā sagatavotība noderēs.
Laika apstākļi – pavasarīgi. 
Nakšņošana – hosteļos, hoteļos, kotedžās un viesu namos.
Ekipējums - dienas pārgājiena ekipējums. Līdzi ņemam pašu minimumu, lai nebūtu jāstiepj lieks svars. Līdzi tikai dienas soma, bet pārējās mantas uz nākamo naktsmītni nogādās atbalsta busiņš. Ekipējuma sarakstu meklē šeit
Pārtika – par brokastīm parūpēsies HIL, bet pusdienas un vakariņas baudīsim pēc brīva grafika. 

Piedzīvojuma izmaksas ir EUR 450, kurās ir iekļauts:

Brauciens ar  mikroautobusiem Rīga – Beskidu kalni – Rīga.
Naktsmājas visa piedzīvojuma laikā.
Maksas ceļi, stāvvietas un citi ar auto saistītie izdevumi.
Brokastis piedzīvojumā laikā.
Piedzīvojuma vadītāja nepārtraukta klātesamība.
Izplānots un sagatavots maršruts.
Palīdzība iegādājoties vai komplektējot ekipējumu.


Pašam jāparūpējas un jārēķinās ar papildus izdevumiem:

Labu ceļojuma apdrošināšanu.
Personīgiem naudas līdzekļiem ēdienreizēm, alum, ieejas biļetēm apskates objektos pēc saviem ieskatiem un citiem sev vien zināmiem prieciņa pirkumiem.


Apmaksas info:

Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 150 iemaksa.
Atlikušais maksājums - EUR 300, jāveic ne vēlāk kā 30.03.20.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 30.03.20., tiek ieturēti EUR 80 no iemaksātās summas.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc 30.03.20., iemaksātā nauda diemžēl netiek atgriezta.
Piesakoties piedzīvojumam pēc 30.03.20., ir jāveic pilns maksājums.


Mūsu komandas uzdevums ir asistēt dalībnieku viņa individuālajā pieredzē, dodoties ārpus ierastās komforta zonas. Nevienu no mūsu piedzīvojumiem nevar saukt par komfortablu. Kāds no tiem ir nedaudz ērtāks, bet kāds pavisam skarbs un liek pasvīst pat pieredzējušiem ceļiniekiem. Skaidrs ir viens - katrs no tiem liek izkāpt ārpus komforta zonas. Un tieši to mēs Tev vēlamies sniegt. Piedzīvojumu, kur uzsvars tiek likts nevis uz naktsmāju un transportlīdzekļu ērtumu, ēdienreižu greznību, bet gan ceļā redzēto, nogurumā sajusto un eiforijā izbaudīto. Pirms piesakies piedzīvojumam, ieklausies sevī un atbildi: "Vai es to patiešām gribu? Vai es gribu nezināt, kur gulēšu nākamo nakti, vai es esmu ar mieru nīkt stundām busiņā, lai ieraudzītu neaizmirstamu ainavu? Vai es gribu gandrīz izlaist garu no piepūles, lai uz mirkli pabāztu galvu virs mākoņiem kāda kalna smailē? Vai es gribu būt sasodīti noguris, bet tieši tāpēc laimīgs?"  Ja Tava atbilde ir jā, gaidām Tevi savā komandā! 

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!