TRENIŅA PĀRGĀJIENS - NESIT SAVUS PUNUS

15.10. - 16.10.22.  VECUMNIEKU PAGASTS 65  

Sapņo par vairāku dienu piedzīvojumu pārgājienu dabā, bet šaubies vai tas ir domāts Tev? Nezini vai spēsi panest somu un izturēt slodzi? Neesi pārliecināts par savu ekipējumu, kā arī nespēj izšķirties, ko tieši ņemt līdzi? Tad aicinām Tevi pievienoties lai saprastu, vai pārgājiens ar sarežģītāku reljefu, nesot līdzi visu nepieciešamo vairākām dienām, ir tas, ko Tu patiešām vēlies un vari paveikt.

Dosimies divu dienu ilgā treniņa pārgājienā. Būs ejami vismaz 15 km dienā  tomēr , vairāk laika veltīsim sarunām, ekipējuma analīzei, rīcībai dažādās situācijās, pareizu kustības taktiku, orientēšanos dabā un elektronisko palīgu analīzi. Piedzīvojuma laikā rūpīgi izrunāsim visu nepieciešamo ekipējumu, pārliecināsimies par savu somu satura lietderību, izbaudīsim takas un bezceļus. Iemācīsimies pareizi izvēlieties nakts nometnes vietu un iekārtot guļvietu. Pārrunāsim visus interesējošos jautājumus, sākot ar līdzi ņemamās pārtikas izvēli un beidzot ar higiēnas uzturēšanu.

Pārgājienam izvēlēsimies lielākos brikšņus, slapjākos grāvjus un realizēsim to sarežģītā apvidū, kas rezultātā dos Tev nepieciešamo slodzes koeficientu. Pievienojies mācību pārgājienam un sagatavo sevi īstam piedzīvojumam!
Pasākuma plāns:
15.10.22. plkst. 12.00. tiekamies Vecumnieku pagastā. Informācija par tikšanās vietu tiks nosūtita pēc pieteikuma saņemšanas. 
16.10.21. ap plkst. 13.00 atgriezīsimies pie auto. 
Transports - privātie auto, bet pastāv iespēja pieteikties uz vietu organizātoru transportā. 
Dzīvošana - Nakšņosim teltīs. Vajadzības gadījumā tās aizdosim, bet jānes vien pašiem.
Pārtika - HIL parūpēsies par kopīgām ēdienreizēm, kuru sastāvdaļas sadalīsim līdzi nešanai starp visiem dalībniekiem.
Ekipējums - pieredzes bagātie zinās paši, bet tiem, kuriem tas būs nepieciešams - sniegsim atsevišķas konsultācijas un palīdzēsim ar to iegādi vai nomu.
Mācību piedzīvojuma izmaksas ir 55 EUR, kurās ir iekļauts:
* Setsdienas vakariņu un svētdienas brokastu  izejvielām pārgājiena laikā.
* Izplānots maršruts.
* Piedzīvojuma vadītāja padomi gatavojoties piedzīvojumam un pārgājien laikā.
* Teicamas atlaides veikalā “Ceļotājs” Brīvības ielā 155.
Pašam jāparūpējas par:
* Atbilstošu apģērbu un ekipējumu.
* Kārumiem sevis palutināšanai pārgājiena laikā.