Piedzīvojums dabā kopā ar Kapseļu ielas aprūpes centru

01.12.2019.

Mēs aicinām Tevi kopā ar mums doties dienas piedzīvojumā pie dabas kopā ar bērniem, kas dzīvo VSAC Rīga, filiāle "Rīga" (Kapseļu ielas bērnu aprūpes centrs) ar filiāles darbiniekiem, brīvprātīgajiem un tuvajiem cilvēkiem.

Svētdienas dienā izbaudīsim piejūras priežu mežu burvību, iepazīsimies ar Jūrmalas brīvdabas muzeju, apciemosim jūru un, protams, baudīsim kārtīgu uz uguns gatavotu ugunskura viru.

Pievienojies šim sirsnīgajam pārgājienam un ņem līdzi ģimeni un draugus! 

Pasākuma apraksts:

Pārgājiena darbības vieta – Ragakāpas dabas parks.
Transports – atbalstītāji un brīvprātīgie uz piedzīvojuma norises vietu dodas ar savu transportu, bet bērni, kas dzīvo Kapseļu ielas bērnu apūpes centrā, un pavadītāji tiks nodrošināti ar HIL transportu. 
Darbības plāns – tiekamies Jūrmalas Brīvdabas muzejā plkst 11.00. Pasākuma norise paredzēta līdz plkst. 16.00.
Pārgājiens – nepilnus divus kilometrus gara pastaiga līdz jūrai un atpakaļ.  
Nometne – HIL parūpēsies par nometnes labiekārtošanu. Būs nojume, kur tverties no nešpetnākiem laika apstākļiem, ja tādi būs. Ugunskura siltumam izmantosim Jūrmalas brīvdabas muzeja infrastruktūru.
Cienasts – tiks gatavota ugunskura vira ar kuru cienāsim visus dalībniekus. Novērtēsim līdzi paņemtus našķus ar kuriem pacienāt bērnus pēc pusdienām (veselīgi cepumi, biezenīši, suliņas, kāds riekstu maisījums). 
Ekipējums - esam silti saģērbušies, bet ģērbjamies kārtās (sīpoliņa princips), lai nepieciešamības gadījumā var novilkt kādu apģērba gabalu nost un tāpat justies omulīgi. Ja dodaties ar saviem bērniem, tad līdzi vēlams kāds lieks zeķu un cimdu pāris. Tāpat var noderēt silta tēja termosā, dodoties pārgājienā un pleds nometņošanai. 

Piedzīvojums ir bez maksas, bet, ja vēlies palīdzēt, atbalstot pasākuma norisi ziedojot, sazinies ar mums. Vai arī,  ja Tev ir iespēja Kapseļu ielas aprūpes centra bērniņiem ziedot kādu rotaļlietu  (var būt lietota, bet labā stāvoklī), tad priecāsimies tās pēc piedzīvojuma nogādāt aprūpes centrā. 

Piesaki savu dalību, aizpildot zemāk redzamo formu. 

Vietu skaits ir ierobežots!