Pārgājiens Pāri Latvijai #4

23.03.24. - 24.03.24. Smiltene - Jaunpiebalga, 2 dienas, 45 km

Laicīgi ieliec sev kalendārā datumus un pievienojies piedzīvojumu sērijai "Pāri Latvijai" ceturtajam pārgājienam martā. Katrs no posmiem tiek veidots kā atsevišķs piedzīvojums, tādēļ nebēdā, ja neesi piedalījies iepriekšējos braucinos. Darbības vieta - Valmieras novads. 

Latvijas pilsētas, ciemati, ceļi, taciņas, lauki, meži, purvi, upītes un ezeri izkārtojušies nepieredzētā maršrutā jau gaida mūs. Ielūkojoties satelīta kartē, atliek vien nepacietībā gaidīt novembri un doties ceļā. Piedzīvojums, kur katrā no posmiem mēs iepazīsim vēl neiepazīto. Izsiesim neizieto un nekad dienas sākumā nebūsim pārliecināti par to, ko tā mums atnesīs. Noieto kilometru skaits būs neliels, bet izaicinājuma pakāpe - gana augsta. Visdrīzāk, ka tiksim pie saskrāpētām rokām, slapjām kājām, sajauktas frizūras un no piepūles pietvīkušas, bet apmierinātas un smaidošas sejas. Mūsu uzdevums būs maksimāli taisni virzīties pa ieplānoto šķērslīniju. Komanda, kā ierasts, parūpēsies par loģistiku un un gardu cienastu vakarā.

Piedzīvojumā dosimies reizi mēnesī. Katrs no pārgājieniem tiks veidots kā atsevišķs piedzīvojums ar neparedzamu maršrutu un šķēršļiem. Mūs sagaida   Laukkalne, Naudēļi, Kurmi, Kārzdaba, Vecpoļi, Bārbaļi, Aglona, Belogrudova, Aišpuri un, protams, Varnaviči.

Pasākuma plāns:
23.03. Plkst. 7.00 izbraucam uz Smilteni.
Plkst. 11.00 sākas piedzīvojums.
Plkst. 18.00 finišējam un dodamies uz viesu namu.
24.03. Plkst. 8.00 brokastojam.
Plkst. 10.00 dodamies dienas piedzīvojumos.
Plkst. 15.00 finišējam un izbraucam uz mājām, lai ap plkst. 19.00 vēlākais ierastos Rīgā.

Ar ko rēķināties?
Transports -mikroautobusiņi ar kuriem aizvizināsim līdz pārgājiena sākuma punktam.
Nakšņošana – viesu nams, gultas vietas sadalot uz vietas.
Maršruts – km nav iespējams prognozēt, bet ņemot vērā mūsu uzdevumu, kas ir gana grūts - tie dienā nemēdz būt vairāk par 25.
Pārtika - pašam ir jāsarūpē sestdienas brokastu un pusdienu maizītes. Par sestdienas vakariņām, svētdienas brokastīm  rūpējas HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Līdzi jānes tikai dienas soma, jo smagākais somu saturs tiks izvizināts ar busiņu.
Piedzīvojuma izmaksas ir 155 EUR, kurās ir iekļauts:
Brauciens ar autobusu Rīga – galapunkts - Rīga.
Viesu nams.
Sestdienas vakariņas, svētdienas brokastis.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.
Pašam jāparūpējas par:
Atbilstošu apģērbu un ekipējumu.
Sestdienas pusdienu maizītēm.
Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
Apmaksas info:
Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 155 iemaksa.
Ir iespēja iegādāties piedzīvojuma abonementu, maksājot uzreiz par 3 braucieniem un iegūstot 15% atlaidi


Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!