Pārgājiens uz Roņu salu

03.06-04.06 RĪGA – ROŅU SALA – RĪGA, 380 

Pievienojies unikālam piedzīvojumam - pārgājienam pa jūru uz Roņu salu! Kā tas ir - pārgājienā pa jūru? Vienkārši! Mēs uz divām dienām iejutīsimies īstu jūras vilku ādā un darbosimies kā saliedēta komanda uz Burāšanas skola "Nautica" jahtas.

Ja uz sauszemes mēs dodamies pārgājienos ar kājām, tad jūrā izmantosim arī savas rokas un jauniegūtās zināšanas par burāšanu, lai droši vadītu mūsu jahtu saulrieta apspīdētajā jūrā pretīm piedzīvojumiem. Mūsu komandu vadīs pieredzējis kapteinis Askolds Hermanis no burāšanas skolas Nautica. Katrs dalībnieks iegūs tiesības uz maiņām vadīt jahtas stūres ratu, kamēr pārējā komanda rūpēsies par tās ātrumu un elegantu viļņu šķelšanu. Lai arī komandas darbā ir spēks, tomēr līdzi darbošanās nav obligāti un, ja būs vēlēšanas, braucienu varēs baudīt laiski atpūšoties. Sasniedzot galamērķi - Roņu salu, mēs dosimies pārgājienā, lai dienas garumā to iepazītu. Šis būs īsta piedzīvojumu meklētajā cienīgs pasākums!

Piedzīvojuma plāns:
03.06. Agri no rīta 5.00 pulcējamies pie jahtas Ķīpsalā un gaidām labvēlīgu ceļavēju, lai dodot dienas pārgājienā pa jūru.
03.06. Pecpusdienā ierodamies Roņu salā un dodamies ierastākā pārgājienā jau pa sauszemi. Vakarā noguruši un laimīgi atpūšamies uz jahtas vai nometnē krastā. Baudām cienastu, dabu un kompāniju.
04.06. Pēc brokastīm dodamies atpakaļ uz Rīgu.

Transports – burāšanas skolas Nautica mācību jahta. Lai arī jahta ir spējīga uzņemt daudz vairāk piedzīvojumu meklētājus, tomēr saglabājot ekskluzivitāti un rūpējoties par komandas ērtībām, braucienā dosies tikai 8 personu komanda, ieskaitot kapteini un tā palīgu.
Nakšņošana - uz jahtas atpūtīsimies divvietīgās kajītēs ar divguļamo gultu katrā, savukārt Roņu salā pēc izvēles - HIL iekārtotā nometnē uz sauszemes vai arī uz jahtas.
Maršruts – Rīga – Roņu sala – Rīga ar jahtu un sala, protams, ar kājām ņigu ņagu, krustām šķērsām.
Pārtika - par to parūpēsies HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs.

Vietu skaits ierobežots, tikai 6 vietas. Piedzīvojuma brauciena izmaksas ir 380 EUR, kurās ir iekļauts:

  • Brauciens ar burāšanas skolas Nautica mācību jahtu “Lateko” Rīga – Roņu sala – Rīga;
  • Guļamvieta kajītē;
  • Nakšņošana iekārtotā nometnes vietā (teltis, paklājiņi, krēsli, trauki, guļammaisi);
  • Vieglas brokastis, pusdienu maizīšu izejvielas, kārtīgas vakariņas un brokastis.
  • Pārgājiens Roņu salā;
  • Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no populārākajiem outdoor veikaliem Latvijā;
  • Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.

Pašam būs jāparūpējas un jārēķinās ar papildus izdevumiem:

  • Atbilstošu apģērbu un ekipējumu;
  • Kārumiem ar ko palutināt sevi piedzīvojuma laikā.

Apmaksas info:

  • Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic 380 EUR iemaksa.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies! Bet, ja šaubies, tad apskati zemāk redzamo galeriju! 

Pārgājiens uz Roņu salu. Galerija

Nedēļas nogalē HIL komanda iekaroja jaunu stihiju - ūdeni. Iejutāmies jūrnieku ādā un pieredzējušas komandas pavadībā, ar buru jahtu devāmies pretī saulrietam uz Latvijai tuvāko zemes gabaliņu Baltijas jūra, kas vien 7km plats - Roņu salu. Jūra mūs lutināja un pēc mierīgu viļņu ieaijātas nakts bijām jau klāt. Izstaigājām salu krustu šķērsu pa vientuļām pludmalēm, mētru pilniem mežiem un vienīgo salas ciematu, kur mūs viesmīlīgi uzņēma vietējie, kas kopā vien 50 cilvēki. Redzējām Eifeļa cienīgu bāku, laiskojāmies ķērpju pļavās un uzēdām zaķkāpostus, bet vakarā turpinājām ballēties uz jahtas.
Ja vēlies izbaudīt eksotiku tepat Baltijas jūrā, pievienojies nākamajam burājienam uz Roņu salu jau 3.jūnijā!

Grupas vadītāja un bilžu autore: Sandra Juzāne