Pārgājiens pāri Latvijai 446

25.04. - 26.04.20. . 50 km, 120 EUR

Mērķis šķērsot Latviju, pieturoties pie tās garākās šķērslīnijas, garantē grūtības un izaicinājumus. Šoreiz mūsu piedzīvojuma galvenais uzdevums ir tikt pāri Rāznas ezeram. Lai paveiktu iecerēto, sestdien kārtīgi pacilāsim airus un, protams, svētdienā nosoļosim dienas kilometru normu. Kā ierasts, HIL parūpēsies par loģistiku, maršrutu, vakariņām un naktsmājām. Tev atliek vien pieteikties un doties iepazīt Latviju un sevi!

Vai esi aizdomājies kāda ir garākā Latvijas šķērslīnija? Tā ir 446 km gara un ved no Krievijas robežas netālu no Pasienes līdz par Baltijas jūrai tuvu pie Akmeņraga bākas. Tā šķērso neskaitāmus ezerus un upes, paviesojas ciematos un pilsētas. Tā liks mums spraukties cauri mežiem, doties pāri laukiem un brist pa purviem. Tā ļaus mums iepazīt savu dzimteni vēl no nepieredzēta skatu punkta un pa īstam iepazīt tik daudz Latvijas cik vien paši spēsim to uztvert. Lai realizētu visu projektu mēs veltīsim tam tik daudz brīvdienu reizi mēnesī , cik būs nepieciešams, lai to paveiktu un izbaudītu. Par loģistiku, naktsmājām un gardām maltītēm parūpēsies HIL komanda. Tev atliek vien pievienoties izaicinošā, skaistā un interesantā piedzīvojuma.

Reizi mēnesī dodamies šajā piedzīvojumā. Katrs no pārgājieniem tiek veidots kā atsevišķs piedzīvojums ar neparedzamu maršrutu un šķēršļiem. Mēs esam jau paviesojušies Pasienā, Kaunatā un mūs vēl sagaida  Malta, Rudzāti, Trepe, Jēkabpils, Zaķēni, Zilkane, Daudzeva, Stelpe, Iecava, Vecsvirlauka, Jelgava, Dorupe, Lejasstrazdi, Annenieki, Biksti, Lutriņi, Kikuri un Apriķi.

Pasākuma plāns:
25.04 Plkst. 6 .00 izbraucam uz Latgali.
Plkst. 11.00  sākas piedzīvojums.
Plkst. 18.00 finišējam un dodamies uz viesu namu.
26.04. Plkst. 8.00 brokastojam.
Plkst. 10.00 dodamies dienas piedzīvojumos.
Plkst. 15.00 finišējam un izbraucam uz mājām, lai ap plkst. 20.00 ierastos Rīgā.


Ar ko rēķināties?
Transports - ērti mikroautobusiņi ar kuriem aizvizināsim līdz Latgalei un atpakaļ.
Nakšņošana – neliels viesu nams, kur izkārtosimies gan gultās, gan dīvāniņos. Guļvietas sadalīsim uz vietas, bet galvenais, ka naktsmājas ir zem jumta ar krāsni un siltumā.
Maršruts – pirmajā dienā būs laivu pārgājiens pāri Rāznas ezeram, bet svētdien dosimies jau parastā k2 pārgājiena versijā.
Pārtika - pašam ir jāsarūpē sestdienas brokastu un pusdienu maizītes. Par sestdienas vakariņām, svētdienas brokastīm un pusdienām parūpēsies HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Līdzi jānes tikai dienas soma, jo smagākais somu saturs tiks izvizināts ar busiņu.

 
Piedzīvojuma izmaksas ir 120 EUR, kurās ir iekļauts:
Brauciens ar mikroautobusu Rīga – Latgale - Rīga.
Nakšņošana viesu namā
Laivu noma 
Sestdienas vakariņas, svētdienas brokastis un pusdienas.
Evakuācijas busiņa pakalpojumi.
Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no populārākajiem outdoor veikaliem Latvijā.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās. 

Pašam jāparūpējas par:
Atbilstošu apģērbu un ekipējumu.
Sestdienas pusdienu maizītēm.
Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
Guļammaisu.
 
Apmaksas info:
Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 120 iemaksa.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 15.03.20. , tiek ieturēti EUR 30.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc  15.03.20. , iemaksātā summa diemžēl netiek atgriezta.
Ir iespēja iegādāties piedzīvojuma abonementu, maksājot uzreiz par 4 braucieniem un iegūstot 15% atlaidi.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies! Un apskati zemāk redzamo galeriju iedvesmai :).


 .