Pārgājiens pāri Latvijai 446

01.02. - 02.02.20. . 50 km, 110 EUR

Ierastās pārgājienu trases ir skaistas,  labiekārtotas, bet mūs, HIL komandu, vienmēr vilina viss jaunais un nepieredzētais.  Vai esi aizdomājies kāda ir garākā Latvijas šķērslīnija?  Tā ir 446 km gara un ved no Krievijas robežas netālu no Pasienes līdz par Baltijas jūrai tuvu pie Akmeņraga bākas. Tā šķērso neskaitāmus ezerus un upes, paviesojas ciematos un pilsētas. Tā liks mums spraukties cauri mežiem, doties pāri laukiem un brist pa purviem. Tā ļaus mums iepazīt savu dzimteni vēl no nepieredzēta skatu punkta un pa īstam iepazīt tik daudz Latvijas cik vien paši spēsim to uztvert. Pārgājiens nesolās būt viegls, jo ceļi un takas mums reti, kad gadīsies, tomēr steigties mums nebūs kur. Mēs veltīsim tam tik daudz brīvdienu reizi mēnesī , cik būs nepieciešams, lai to paveiktu un izbaudītu. Par loģistiku, naktsmājām un gardām maltītēm parūpēsies HIL komanda. Tev atliek vien pievienoties izaicinošā, skaistā un interesantā piedzīvojuma.

 
Reizi mēnesī dodamies šajā piedzīvojumā. Katrs no pārgājieniem tiek veidots kā atsevišķs piedzīvojums ar neparedzamu maršrutu un šķēršļiem. Mūs sagaida Pasiene, Kaunata, Malta, Rudzāti, Trepe, Jēkabpils, Zaķēni, Zilkane, Daudzeva, Stelpe, Iecava, Vecsvirlauka, Jelgava, Dorupe, Lejasstrazdi, Annenieki, Biksti, Lutriņi, Kikuri un Apriķi.
 
Pasākuma plāns:
01.02.. Plkst. 6 .00 izbraucam uz Latgali.
Plkst. 18.00 finišējam un dodamies uz viesu namu.
02.02. Plkst. 8.00 brokastojam.
Plkst. 10.00 dodamies dienas piedzīvojumos.
Plkst. 15.00 finišējam un izbraucam uz mājām, lai ap plkst. 20.00 ierastos Rīgā.
 
Ar ko rēķināties?
Transports - ērti mikroautobusiņi ar kuriem aizvizināsim līdz Latgalei un atpakaļ.
Nakšņošana – neliels viesu nams, kur izkārtosimies gan gultās, gan dīvāniņos, gan arī uz piepūšamiem matračiem. Guļvietas sadalīsim uz vietas, bet galvenais, ka naktsmājas ir zem jumta ar krāsni un siltumā.
Maršruts – pārgājienu uzsāksim no Krievijas robežas, tādēļ savlaicīga pietiekšanās ir īpaši svarīga, lai piereģistrētu mūsu uzturēšanos pie robežjoslas. Kilometrus un konkrētu maršrutu neizziņojam, jo centīsimies ieturēt azimutu, tomēr skaidrs ir viens. Km būs daudz un pārgājiens nebūs viegls.
Pārtika - pašam ir jāsarūpē sestdienas brokastu un pusdienu maizītes. Par sestdienas vakariņām, svētdienas brokastīm un pusdienām parūpēsies HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Līdzi jānes tikai dienas soma, jo smagākais somu saturs tiks izvizināts ar busiņu.
 
Piedzīvojuma izmaksas ir 110 EUR, kurās ir iekļauts:
Brauciens ar mikroautobusu Rīga - robeža - Rīga.
Nakšņošana viesu namā.
Sestdienas vakariņas, svētdienas brokastis un pusdienas.
Evakuācijas busiņa pakalpojumi.
Piepūšamie paklājiņi.
Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no populārākajiem outdoor veikaliem Latvijā.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.
 
Pašam jāparūpējas par:
 
Atbilstošu apģērbu un ekipējumu.
Sestdienas pusdienu maizītēm.
Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
Guļammaisu.
 
Apmaksas info:
Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 110 iemaksa.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 01.01.20. , tiek ieturēti EUR 30.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc  01.01.20. , iemaksātā summa diemžēl netiek atgriezta.
Ir iespēja iegādāties piedzīvojuma abonementu, maksājot uzreiz par 4 braucieniem un iegūstot 15% atlaidi.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies! Un apskati zemāk redzamo galeriju iedvesmai :).


 .