Pārgājiens pāri Latvijai 446

24.10. - 25.10.20.  x km, 120 EUR

Rudenīgs pārgājiens skaistajos Sēlijas laukos un mežos ar ierastiem purviņiem, upītēm, ezeriņiem un vienu otru apdzīvotu vietu, piemēram, Daudzevu! Ieturēsim maksimāli taisnu līniju, neizvairoties no škēršļiem.  Dažreiz gadās arī ceļi un taciņas, bet brikšņu un grūtību deserts ir vismīļākais. Nakšņosim omulīgā viesu namā ar pirtiņu. Par  azaidu un loģstiku piedzīvojuma realizēšanai parūpēsies HIL komanda, Tev atliek vien teikt "jā" un pakot somu! :)

Vai esi aizdomājies kāda ir garākā Latvijas šķērslīnija? Tā ir 446 km gara un ved no Krievijas robežas netālu no Pasienes līdz par Baltijas jūrai tuvu pie Akmeņraga bākas. Tā šķērso neskaitāmus ezerus un upes, paviesojas ciematos un pilsētas. Tā liks mums spraukties cauri mežiem, doties pāri laukiem un brist pa purviem. Tā ļaus mums iepazīt savu dzimteni vēl no nepieredzēta skatu punkta un pa īstam iepazīt tik daudz Latvijas cik vien paši spēsim to uztvert. Lai realizētu visu projektu mēs veltīsim tam tik daudz brīvdienu reizi mēnesī , cik būs nepieciešams, lai to paveiktu un izbaudītu. Par loģistiku, naktsmājām un gardām maltītēm parūpēsies HIL komanda. Tev atliek vien pievienoties izaicinošā, skaistā un interesantā piedzīvojuma.

Reizi mēnesī dodamies šajā piedzīvojumā. Katrs no pārgājieniem tiek veidots kā atsevišķs piedzīvojums ar neparedzamu maršrutu un šķēršļiem. Mēs esam jau paviesojušies Pasienā, Kaunatā un šķērsojuši Rāznas ezeru ar laivām, un nosoļojuši garām Maltai, Rudzātiem, bet mūs vel gaida, Trepe, Jēkabpils, Zaķēni, Zilkane, Daudzeva, Stelpe, Iecava, Vecsvirlauka, Jelgava, Dorupe, Lejasstrazdi, Annenieki, Biksti, Lutriņi, Kikuri un Apriķi.

Pasākuma plāns:
24.10. Plkst. 7.00 izbraucam no Rīga 
Plkst. 10.00  sākas piedzīvojums.
Plkst. 18.00 finišējam un dodamies uz viesu namu.
25.10. Plkst. 8.00 brokastojam.
Plkst. 10.00 dodamies dienas piedzīvojumos.
Plkst. 15.00 finišējam un izbraucam uz mājām, lai ap plkst. 18.00 ierastos Rīgā.

Ar ko rēķināties?
Transports -mikroautobusiņi ar kuriem aizvizināsim līdz Zemgalei un atpakaļ.
Nakšņošana – viesu nams , kur guļvietas sadalīsim uz vietas. 
Maršruts – km nav iespējams prognozēt, bet ņemot vērā mūsu uzdevumu, kas ir gana grūts -  tie dienā nemēdz būt vairāk par 20. 
Pārtika - pašam ir jāsarūpē sestdienas brokastu un pusdienu maizītes. Par sestdienas vakariņām, svētdienas brokastīm un pusdienām parūpēsies HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Līdzi jānes tikai dienas soma, jo smagākais somu saturs tiks izvizināts ar busiņu.

Piedzīvojuma izmaksas ir 120 EUR, kurās ir iekļauts:
Brauciens ar mikroautobusu Rīga – Zemgale - Rīga. 
Viesu nams ar pirtiņu 
Sestdienas vakariņas, svētdienas brokastis un pusdienas.
Evakuācijas busiņa pakalpojumi.
Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no populārākajiem outdoor veikaliem Latvijā.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās. 

Pašam jāparūpējas par:
Atbilstošu apģērbu un ekipējumu.
Sestdienas pusdienu maizītēm.
Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
 
Apmaksas info:
Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 120 iemaksa.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 10.10.20. , tiek ieturēti EUR 30.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc  10.10.20. , iemaksātā summa diemžēl netiek atgriezta.
Ir iespēja iegādāties piedzīvojuma abonementu, maksājot uzreiz par 4 braucieniem un iegūstot 15% atlaidi.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies! Un apskati zemāk redzamo galeriju iedvesmai :).


 .