Pārgājiens pāri Latvijai 446

21.08.  - 22.08.21.  x km, 110 EUR

Šoreiz Kurzemes meži lepni dižosies mūsu priekšā. Pārgājiens sāksies pie Veiķeneika ezera un tālāk, kā jau ierasts šajā piedzīvojumu sērijā, gan meža ceļi un taciņas, gan labības lauki un mežonīgas meža pļavas, gan brikšņi.  Kur nu bez kāda grāvja vai upītes, un, ja labi soļosim, būs jācelas pāri arī Ventai. HIL komanda ar prieku parūpēsies par visu organizatorisko pusi, lai dalībnieki makismāli izbaudītu piedzīvojumu un krātu iespaidus!

Vai esi aizdomājies kāda ir garākā Latvijas šķērslīnija? Tā ir 446 km gara un ved no Krievijas robežas netālu no Pasienes līdz par Baltijas jūrai tuvu pie Akmeņraga bākas. Tā šķērso neskaitāmus ezerus un upes, paviesojas ciematos un pilsētas. Tā liks mums spraukties cauri mežiem, doties pāri laukiem un brist pa purviem. Tā ļaus mums iepazīt savu dzimteni vēl no nepieredzēta skatu punkta un pa īstam iepazīt tik daudz Latvijas cik vien paši spēsim to uztvert. Lai realizētu visu projektu mēs veltīsim tam tik daudz brīvdienu reizi mēnesī , cik būs nepieciešams, lai to paveiktu un izbaudītu. Par loģistiku, naktsmājām un gardām maltītēm parūpēsies HIL komanda. Tev atliek vien pievienoties izaicinošā, skaistā un interesantā piedzīvojuma.

Reizi mēnesī dodamies šajā piedzīvojumā. Katrs no pārgājieniem tiek veidots kā atsevišķs piedzīvojums ar neparedzamu maršrutu un šķēršļiem. Mēs esam jau paviesojušies Pasienā, Kaunatā un šķērsojuši Rāznas ezeru ar laivām, un nosoļojuši garām Maltai, Rudzātiem, Trepei, Jēkabpilij, Zaķēniem, Zilkanei, Daudzevai, Vecumnieki, Iecava, Vecsvirlauka, Jelgava, Dorupe, Lejasstrazdi,  Biksti, bet mūs vel gaida  Lutriņi, Kikuri un Apriķi.

Pasākuma plāns:
21.08.. Plkst. 8.00 izbraucam no Rīgas 
Plkst. 10.00  sākas piedzīvojums.
Plkst. 18.00 finišējam 
22.08. Plkst. 8.00 brokastojam.
Plkst. 10.00 dodamies dienas piedzīvojumos.
Plkst. 15.00 finišējam un izbraucam uz mājām, lai ap plkst. 17.00 ierastos Rīgā.

Ar ko rēķināties?
Transports -mikroautobusiņi ar kuriem aizvizināsim līdz Kurzemei un atpakaļ.
Nakšņošana – nometne ar teltīm. 
Maršruts – km nav iespējams prognozēt, bet ņemot vērā mūsu uzdevumu, kas ir gana grūts -  tie dienā nemēdz būt vairāk par 25 līdz 30.  
Pārtika - pašam ir jāsarūpē sestdienas brokastu un pusdienu maizītes. Par sestdienas vakariņām, svētdienas brokastīm un pusdienām parūpēsies HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Līdzi jānes tikai dienas soma, jo smagākais somu saturs tiks izvizināts ar busiņu.

Piedzīvojuma izmaksas ir 110 EUR, kurās ir iekļauts:
Brauciens ar mikroautobusu Rīga – Kurzeme - Rīga. 
Iekārtota nomentes vieta ar nojumi pret lietu, teltīm un visu nepieciešamo vakarēšanai. 
Sestdienas vakariņas, svētdienas brokastis un pusdienas.
Evakuācijas busiņa pakalpojumi.
Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no populārākajiem outdoor veikaliem Latvijā.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās. 

Pašam jāparūpējas par:
Atbilstošu apģērbu un ekipējumu.
Sestdienas pusdienu maizītēm.
Kārumiem ar ko palutināt sevi pārgājiena laikā.
 
Apmaksas info:
Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 110 iemaksa.
Atsakoties no piedzīvojuma līdz 10.08.21. , tiek ieturēti EUR 30.
Atsakoties no piedzīvojuma pēc  10.08.21. , iemaksātā summa diemžēl netiek atgriezta.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies! Un apskati zemāk redzamo galeriju iedvesmai :).

 .