Pārgājiens apkārt Muhu salai 

18.12.-19.12.21. , pārgājiens, 50 km, 2 dienas, 130 EUR

Pirms pīrāgiem, šķovētiem kāpostiem, 13 ēdieniem un veikala vājprātiem, ir kārtīgi jāizstaigājas. Dosimies ikmēneša piedzīvojumu braucinenā " Pārgājiens apkārt Sāmsalai" tikai šorezi soļosim apkārt Muhu salai.  Baudīsim jebkurus laika apstākļus, kādi būs mums sagatavoti. Cerams, ka balti un ziemīgi, lai kārtīgi izjustu ziemas iestāšanas un gadu mijas tuvošanos. Nakšņosim siltumā un omulībā - viesu namiņā ar saunu.
HIL komanda, kā vienmēr, ar prieku parūpēsies par visu organizatorisko pusi, lai dalībnieki varētu atļauties baudīt piedzīvojumu un krāt iespaidus.
Reizi mēnesī dodamies uz Sāmsalu ar mērķi tai apiet apkārt gar piekrasti. Katrs no pārgājieniem tiek veidots kā atsevišķs piedzīvojums ar aizraujošu maršrutu, brīnišķīgiem dabas skatiem un omulīgām nometnēm, bet, piedaloties visos posmos, Tev ir iespēja apiet apkārt visai salai - aptuveni 800 km garumā. Šoreiz, neraksturīgi Igaunijai, mums nebūs ērti marķēta trase apkārt salai. Dosimies ne tikai pa takām un ceļiem, bet daudz bridīsim arī pa brikšņiem un bezceļiem, jo mūsu vēlme ir turēties maksimāli tuvu krasta līnijai.


Pasākuma plāns:
18.12. Plkst. 5.00 izbraucam uz Sāremā, lai jau 12.00 sāktu pārgājienu.
Plkst. 18.00 finišējam un dodamies uz nometni
19.12. Plkst. 8.00 brokastojam.
Plkst. 10.00 dodamies dienas piedzīvojumos.
Plkst. 15.00 finišējam un izbraucam uz mājām, lai ap plkst. 21.00 ierastos Rīgā.


Ar ko rēķināties?
Transports - mikroautobusiņi ar kuriem aizvizināsim līdz Sāremā un atpakaļ.
Nakšņošana – Viesu nams ar pirtiņu.
Maršruts - piedzīvojumu uzsāksim salas austrumu daļā. Ceļš vedīs gar piekrasti un tikai. Tātad meža ceļi, pludmales, purvi, applūduši vai aizsaluši lauki un brikšņi. Nepieciešamības gadījumā būs iespēja saīsināt maršrutu, izmantojot HIL evakuācijas busiņu.
Pārtika - pašam ir jāsarūpē sestdienas brokastu un pusdienu maizītes. Par sestdienas vakariņām, svētdienas brokastīm un pusdienām parūpēsies HIL.
Ekipējums - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Līdzi jānes tikai dienas soma, jo smagākais somu saturs tiks izvizināts ar busiņu.


Piedzīvojuma izmaksas ir 130 EUR, kurās ir iekļauts:
Brauciens ar mikroautobusu Rīga - Sāremā - Rīga.
Prāmja biļetes.
Nakšņošana viesu namā
Sestdienas vakariņas, svētdienas brokastis un pusdienas.
Evakuācijas busiņa pakalpojumi.
Palīdzība ekipējuma iegādē un teicamas atlaides vienā no populārākajiem outdoor veikaliem Latvijā.
Piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.


Apmaksas info:
Lai rezervētu piedzīvojumu, jāveic EUR 130 iemaksa.
Atsakoties no piedzīvojuma iemaksātā summa diemžēl netiek atgriezta.
Ir iespēja iegādāties piedzīvojuma abonamentu, maksājot uzreiz par 4 braucieniem un iegūstot 15% atlaidi

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā vai Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!