Piedzīvojums ar apvidus auto

Dodies brīvdienu izbraucienā Latvijas laukos, mežos un purvos kopā ar pieredzējušu bezceļu piedzīvojumu meklētaju! Nokļūsti skarbākā piedzīvojumu vidē, kuru izbaudīt līdz šīm ir bijis iespējams vien dažiem izredzētajiem.

Dalībnieku rīcībā būs piedzīvojumiem sagatavots džips, kā arī 1 vai 2 zinoši un jautri pasākuma pieskatītāji! Maksimālais piedzīvojumu negaušu skaits ir 7, taču ir iespēja noorganizēt īpašu, lielāku braucienu līdz 16 cilvēkiem. 

Dzīvosiet dabā, ēdīsiet dabā, brauksiet dabā. Iemācīsim nepieciešamo par džipa vadīšanu un tā aprīkojuma lietošanu. Ievedīsim džipus dubļos un citās interesantās vietās, nodrošināsim ar pārdomātu nometni dabā, dalīsimies ar mūsu ēst gatavošanas prasmēm uz dzīvās ugunskura liesmas un parūpēsimies par to, lai šis piedzīvojums vēl uz ilgu laiku sagādātu Tev pozitīvas emocijas un jaukas atmiņas!

Pievienojies šim neaizmirstamajam braucienam cauri mežiem, grāvjiem, pļavām, purviem, upēm, laukiem. Ainavu dažādība būs nepieredzēti plaša tik īsam laika nogrieznim kā nedēļas nogale! Laika apstākļi šeit slikti nemēdz būt, turklāt mēs spēsim noķert tos labākos dzenoties tiem pakaļ. Katram būs iespēja (obligāta) grozīt stūri un spaidīt pedāļus , laužoties cauri brikšņiem un dubļiem, kā arī gulēt teltī, baudīt maltīti pie ugunskura, mācīt citus un tapt mācītam pašam ar dažādām gudrībām par to kā pareizi braukt uz mežot sēņot. Bailes atstājam mājās, jo, ticiet man - nav nepieciešama liela autovadīšanas pieredze, lai pilnībā izbaudītu šāda džipa vadīšanu. Vienvārdsakot, būs lieliski pavadīts laiks!


Kas sagaidāms: 
Transports. Ietilpīgs, ērts un labi sagatavots džips visai nedēļas nogalei no starta līdz finišam.
Nakšņošana. Dziļi mežā, ūdens tuvumā iekārtota nometnes vieta. Izveidosim ugunskura un telšu vietu, arī nometnes apkaimi HIL izveidos
Ēšana. HIL parūpēsies par pārtikas krājumiem piedzīvojuma laikā, kurus no džipa izcelsim un gatavosim paši. Brokastis, pusdienas, vakariņas. Ēdienkarte tiks pielāgota Jūsu vēlmēm un ugunskura iespējām. Būs gardi!
Maršruts. Starts piektdienas vakarā kā jau vīkendam pienākas - uzreiz pēc darba. Dodamies prom no Rīgas Kurzemes virzienā, nobraucam nost no asfalta un atrodam naktsvietu. Sestdiena pilna diena džipā - izbaudām pēc pilnas programmas - izbaudīsiet kā tad ir vadīt lielu džipu dažādos seguma apstākļos, šķērsot upi, iestigt un izkļūt no dubļainām vietām. Vakarā pirms tumsas iestāšanās, iekārtojamies otrajai nakšņošanai. Svētdien saprotam uz kuru pusi ir Rīga, un sākam doties turp. Protams, ne jau pa taisnāko vai ātrāko ceļu, bet gan turpinot meklēt piedzīvojumus, kurus dāvā ceļš. Atgriešanās Rīgā ap sešiem pievakarē.
Ekipējums. Ērti slēgtie apavi un garās bikses. Vēlams rezerves apavus. Nepieciešamais nakšņošanai - telts, guļammaiss.

Piedzīvojuma brauciena izmaksas ir 340 EUR, kurās ir iekļauts:

  • brauciens ar bezceļa apstākļiem sagatavotu džipu;
  • iespēja pašam vadīt džipu klausot instruktora norādījumus;
  • brokastis, pusdienas, vakariņas, kopā 6 ēdienreizes, un viss nepieciešamais to pagatavošanai;
  • nodrošināsim ar papildus paklājiņiem un guļammaisiem;
  • lāpsta, cirvis, cimdi un citas, iespējams, noderīgas lietas;
  • piedzīvojuma vadītāja klātesamība priekos un bēdās.


Pašam jārēķinās un jāparūpējas par:

  • atbilstošu apģērbu un ekipējumu;
  • guļammaisu un paklājiņu nakšņošanai;
  • naudas līdzekļiem sev vien zināmiem izdevumiem, piemēram, saldējumam vai kādam citam benzīntankā pieejamam našķim;
  • dažādus kabeļus savu daudzo un dažādo iekārtu lādēšanai.

Grupas tiek komplektētas uz dažādām 2019 sezonas nedēļas nogalēm. Sazinies ar HIL komandu un rezervē sev vietu piedzīvojumā!