Tūrisma salidojums Ērgļu stacijā

06.09. - 08.09.

Dodies uz Ērgļiem! Kopā ar citiem tūrisma nozares pārstāvjiem arī Hiking in Latvia būs šajā dienā uz perona, kur  notiks jau otrais ikgadējais Latvijas Tūrisma Salidojums.

Ja vēlies, HIL komandai vari pievienoties jau 6. septembra vakarā, lai kopā dotos uz Jumurdas ezeru no kura nākamajā dienas rītā soļosim nelielā pārgājienā uz Ērgļu staciju, lai ierastos Tūrisma salidojumā kā pienākas - ar kājām. 

Ar ko rēķināties?
Nokļūšana – brauciens ar privātajiem transportlīdzekļiem. Piesakoties, norādi, vai dosies ar savu auto, no kurienes izbrauc un vai esi gatavs paņemt līdzi kādu kolēģi. Ja Tev nav sava transporta, meklēsim kopīgu risinājumu. Atpakaļ nokļūšanu nāksies plānot uz vietas, pieskaņojoties šoferīšu prasībām un vēlmēm.
Pārgājiens – šoreiz tas būs rotaļu pasākums. Salīdzinoši īss, zem 20 km, bet tieši tādam tam arī jābūt, lai pietiktu jaudas ballēties Ērģļu stacijā.
Laika apstākļi – cerams, ka superīgi.
Nakšņošana – katrs savā teltī, bet ja kādam nav - aizdosim.
Pārtika – HIL pārūpēsies par  kopīgu vakara zupu pie Jumurdas ezera un brokastu putru, bet par pārējiem našķiem un draugu cienāšanu katrs rūpējas pats. 
Ekipējums –  standarta nometnes un pārgājiena ekipējums.  

Pasākuma grafiks:
06.09. – pēcpusdienā/vakarā izbraucam uz Jumurdas ezeru un nometņojam.  Visiem nav obligāti  jāizbrauc kopā, jo tiks izsūtītas nometnes koordinātes, kur arī tiksimies. 

07.09. - brokastojam un dodamies pārgājienā uz Ērgļiem. Ierodoties Ērgļos šoferīšiem palīdzēsim nokļūt pakaļ auto, kuri būs novietoti Jumurdas ezera nometnē. Pēc tam baudām  pasākumu un vakarā, protams, ballējamies.  

Hiking in Latvija Tūrisma Salidojuma programma

06.09. 
Nometne Umurgas ezera krastā.
07.09 
Pārgājiens Jumurdas ezers – Ērgļu stacija.
Labiekārtota atpūtas vietiņa Ērgļu stacijā ar stendu, kurā varēs saņemt informāciju ne tikai par HIL organizētajiem piedzīvojumiem, bet arī iegūt padomus, kā tiem pareizi sagatavoties, kādu ekipējumu izvēlēties un, protams, to apskatīt/aptaustīt klātienē, kā arī izmēģināt piedzīvojumiem sagatavotu mugursomu. 
HIL dalīsies pieredzes stāstos par garajiem pārgājienu maršrutiem “Karaļa taka Zviedrijā 470 km”, “Līkijas ceļš Turcijā 500 km”, “GR20 Trase Korsikā 240 km”, Santjago ceļš Spānijā 900 km”, “Portugāles ceļš 250 km”, “Fishermen’s Trail Portugālē 155 km”, kā arī par citām takām Eiropā. Sniegsim ieskatu to struktūrā, organizācijā, servisā, plānojumā un, protams, emociju lādiņā, kurš seko, piedzīvojumus pieveicot. 
Ātruma un veiklības sacensības, iekārtojot pārgājiena nometni.

Ja vēlies doties šajā piedzīvojumā jeb Tev ir papildjautājumi, droši aizpildi zemāk redzamo formu un mēs ar Tevi sazināsimies!


 .